top of page

KROUŽKY

 

Nabídka některých kroužků:

Chytrolínek 

Ž, Š, Č, Ř, Ď, Ť, Ň  a další hlásky... Problém? Ne na tomto kroužku. Nejen, že nám Chytrolínek – Povídálek pomáhají správně mluvit, ale také držet tužku, rozvíjet sluchové a zrakové vnímání, procvičovat pravolevou orientaci a hrubou a jemnou motoriku.  Na konci celého kurzu dostaneme všechny pracovní listy, takže se můžeme podívat, jak jsme se za ten půlrok zlepšili.                                                                                 

Individuální logopedie

Když Chytrolínek – Povídálek nestačí, rádi nabídneme také individuální logopedickou terapii, která probíhá vždy každou středu přímo v prostorách naší MŠ. Každý má svůj sešit, takže vše pečlivě dokumentujeme a víme, jak se zlepšujeme. Více "zde".

                                       

Flétna

Kroužek je určen pro všechny hudební nadšence, kteří se chtějí ponořit do tajů a krásy tónů, které umí zobcová flétna. Naučíme se, jak se správně tento nástroj ovládá, jak správně do něj dýchat a starat se o něj. Poznáme tajemství černých puntíků na pěti linkách.

Plavání

Lekce plávání probíhají dopoledne v plaveckém bazénu Hotelu Valnovka, který se nachází v  Kamenici - Ládví.

Lekce trvá 45 min a poté následuje 10ti minutový pobytu
v sauně. Kurz je určen dětem starších 4let.


Klavír

Bílá, černá, bílá, černá, pedál a spousty strun uvnitř. Ovládání tohoto strunného nástroje vyžaduje také domácí trénink, ale to není pro naše dobrodruhy žádný těžký úkol. Děti se ponoří do krásných tónů tohoto hudebního nástroje a naučí se společně s námi zahrát písničky.

Karate

Tento kroužek je určen pro holky i kluky a hlavním cílem je naučit žáky jak se vypořádat s nebezpečnými situacemi a zároveň v nich vybudovat zdravou sebedůvěru a respekt. Kurz je zaměřen na pohybové dovednosti, rovnováhu, reakční čas, vytrvalost, reflexy a techniky sebeobrany. Vše je prováděno formou her. Kurz probíhá pod záštitou a v prostorech Adam´s Gym v 1.patře budovy základní školy.

Sportovní akademie

Jednotlivé lekce jsou sestaveny z nejrůznějších pohybových her a činností vždy přiměřeně ke konkrétní věkové skupině dětí. Lektor především dbá na správné provádění jednotlivých cvičení a zajištění bezpečnosti dětí v prostoru. Nejdůležitějším prvkem jsou základní lokomoční dovednosti jako běh, skok, házení či lezení - vše nutné k rozvoji a zajištění správného tělesného vývoje dětí.

Prague Eagles Cheerleaders

Vyzkoušíme a naučíme se prvky gymnastiky, cheerleadingu a tance - každý podle svých možností a předchozích zkušeností (kotouly, hvězdy, provazy, přemety, skoky, jednoduché základní “stunty” = zvedačky), zatančíme si, nacvičíme jednoduchou choreografii. Skoky, výkopy, tanec, gymnastika i trocha akrobacie v jednom. „Cheersky“ nebo-li naše roztleskávačky budou skvělou volbou pro holčičky, které tančí, stále někde poskakují a baví je dělat třeba hvězdy.

Kroužek vede trenérka Zuzana Čechurová. Více o ní "zde".

Orientační běh

Orientační běh je sport založený na schopnosti orientace v terénu s mapou a buzolou. Děti se budou učit pracovat v terénu s mapou a nacházet kontrolní stanoviště, která mají nalézt v určitém pořadí.

Staráme se o zvířátka

V kroužku Poznáváme zvířátka děti prozkoumají svět všemožných tvorů žijících na souši, ve vodě či ve vzduchu. Velmi poutavou formou se dozví, jak zvířata z nejrůznějších koutů světa a nejrozmanitějších prostředí žijí, jak si opatřují potravu, budují domov či vychovávají mláďata. Náplní kroužku je také spousta zajímavých her a říkadel o zvířátkách.

adventure_school_3.JPG

KDO SI HRAJE

NEZLOBÍ

ikona_krouzky.png
254821312_2483020131835630_401798435340353281_n.jpg
IMG_20200923_170612.jpg
IMG_20201003_094102.jpg

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

bottom of page