REFERENCE

Reakce jedné maminky na oslavu narozenin ve školce:

Chtěla bych všem poděkovat za to, že to byl pro Marušku den snů. Měla jsem možnost vidět všechny děti, které se radovaly s ní a to vím, že je něco, co si sebou člověk nese a na co nezapomíná. Děti v Adventure School jsou užasné, vím, že  se asi s takovým celistvým kolektivem  třeba v budoucnu nesetká, ale protože to zná ze školky, bude to chtít a bude to vždycky hledat. Bude vědět, že to existuje a třeba ten startovací model do života jí zajistí, že najde mezi lidmi to hezké, co v životě bude potřebovat. Chtěla jsem při této příležitosti poděkovat paní ředitelce a celému kolektivu, že naše děti dělají takovými jaké by děti měly být. Nidky bych nevěřila, že budu tolik let, den po dni, konstatně bez starostí, co Maruška dělá, s čím si hraje, co jí, co se naučí a co si odnese. Přála bych všem rodičům podobné pocity, jako mám já díky Adventure school.

 

S úctou Alena : česko-anglický směr

------------------------------------------------------------------

Mateřskou školu Adventure mohu doporučit všem maminkám nejmladších dětí. Náš syn chodil od 2 let do Luční (české) třídy a oblíbil si hlavně paní

učitelku Štěpánku. Přestože byl ze začátku velmi citlivý a stýskalo se mu, postupem doby se do školky moc těšil. Tématické programy byly bohaté a děti měly možnost vyzkoušet velkou spoustu aktivit a činností. Ocenili jsme s manželem rovněž individuální přístup pedagogů k jednotlivci (např. pokud dítě nechtělo po obědě spát) apod. Mnozí rodiče určitě ocení rovněž celoprázdninový provoz. Celkové hodnocení za 1 :-).

 

Skoupí: český směr

------------------------------------------------------------------

S mateřskou školou Adveture School jsme velice spokojeni, školka uplatňuje individuální přístup a péči k dítěti. Děti jsou vedeny k lásce, úctě, toleranci a spolupráci jak k sobě samému, tak k ostatním. Mají bohatý a kreativní vzdělávací program a zároveň hodně času tráví v přírodě. Oceňuji také úzkou spolupráci mezi školkou a rodiči. Tuto školku určitě doporučuji  :-)

Eva van Helden: český směr

------------------------------------------------------------------

Pokud jste, jako já, vyrostli ve školství 80. a 90. let, bude pro vás Adventure school zjevením. V dnešní době se sice už tak nějak předpokládá jiný přístup k výchově a výuce dětí, ale praxe mnohdy pokulhává. Nemohu si pomoci, v Hlubočince jsme nadšení. Asi nejvíce z vysoce profesionálního a přesto zcela lidského a osobního přístupu k dětem i rodičům. Ochota, naprostá spolehlivost, dobrá nálada, pohoda, profesionalita, kreativita, rozvoj a bohatá škála aktivit pro děti. Zní to příliš idylicky? Jenže to tak opravdu je. Pro nedůvěřivé škarohlídy najdu jedno minus: štve mě, že naše dcera nemůže do Adventure school chodit alespoň do 18!

Kamila Ulčová: česko-anglický směr

------------------------------------------------------------------

Moc ráda bych napsala par řádků o školce Adventure school, kterou navštěvuje moje dcera Lily. Do školky nastoupila když jí byly dva roky. Byla malá, takže jsme měli přirozeně strach, ze bude ve školce plakat a nebude tam chtít. Hned první den ve školce nás strach přešel, protože Lily si oblíbila paní učitelku Zuzku, která se až doposud o ní stará jako o vlastní (včetně přebalování a všeho co s malými dětmi souvisí).


Jsme celkově moc spokojení s přístupem a organizací celého týmu Adventure school, a proto teď když manžel dostal do konce roku práci v zahraničí a my musíme na nějakou dobu docházku přerušit, jsme z toho smutní. Jak se ale vrátíme, hned bez rozmýšlení budeme pokračovat.
Ještě jednou moc děkujeme Adventure school za vše a vřele doporučujeme.

Jana Radivojević: česko-anglický směr

------------------------------------------------------------------

Jsem maminkou 4letého syna a 8leté dcery. Pro dceru jsme zvolili špatnou školku i školu, a tak vím, jak důležité a zároveň obtížné je najít správné vzdělávací zařízení. U syna jsme už naštěstí stejnou chybu neudělali. Můj subjektivní pohled na školku je následující: Syn má neustále ve třídě dvě paní učitelky, kterým říká křestním jménem. Má je rád. A jsem přesvědčená o tom, že i ony mají rády jeho. Je tu šťastný. Ale není to proto, že by mu bylo vše dovoleno a mohl si jen hrát. Musí odvádět výsledky, respektive snažit se a pracovat. Za to je pochválen. Hraní i "vyučování", vše je vyváženo. Proto zde může být šťastný. Angličtinu bere jako samozřejmou součást života. Ne jako něco, co se učí. Hodnocení nepíši proto, že by mě o to školka požádala, ale ze své vlastní vůle. I já jsem byla v roli rodiče shánějícího informace o kvalitním vzdělání. Škoda jen, že Adventure school není zároveň i základní školou.

Pravdová: česko-anglický směr

------------------------------------------------------------------

 

Chtěla bych velice poděkovat celému Adventure tymu za jejich profesionální a vstřícný přístup v jejich práci s dětmi., který považuji i v prostředí soukromých školek za nadstandartní. Naše dcera Adélka(5) do školky Adventure school chodí třetím rokem. Nejdříve navštěvovala vodní třídu, pak lesní a v současné době chodí do horské třídy. Ve všech třídách , kterými ve školce prošla udělala veliké pokroky ve všech směrech(malování zpívání, sociální vyspělost, znalost anglického jazyka, samostatnost a další). Do školky chodí moc ráda. Za užasnou nadstavbu považuji organizování školek v přírodě a kvalitních kroužků. Velmi krásné jsou i odpolední akce např. příjezd sv. Martina, pouštění draků, čarodejnice, vánoční besídky, oslava masopustu a další. Při každé činnosti je vidět velké nasazení učitelského týmu, ochota komunikovat a hledat nové možnosti a řešení.


S manželem považujeme pro naši dceru pobyt v této školce za důležitý vědomostní základ pro její další životní etapy. Z tohoto pohledu i za výborný vklad do její budoucnosti. Všem mohu vřele doporučit MŠ Adventure School v Hlubočince.


Alena Kadlecová: česko-anglický směr

------------------------------------------------------------------

AD.jpg

JSME ŠKOLA

RODINNÉHO TYPU

ikona_tabule.png

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Se školkou jsme moc spokojení. Děti mají bohatý program. Pravidelné výlety a taky školky v přírodě. Paní učitelky jsou hodné a příjemné a svou práci dělají rády. Rozhodně doporučujeme!!

Marcela Čechová: česko-anglický směr

------------------------------------------------------------------

Dobry den,
radi bychom podekovali celemu Adventure tymu, zejmena ucitelkam z lesni tridy: Jill a Zuzce :-) ktere jsou opravdu skvele!!! Dekujeme moc za jejich uzasny, individualni, lidsky, pratelsky a empaticky pristup k detem.
S celou skolkou jsme obrovsky spokojeni: nova budova s udrzovanou zahradou a hernimi prvky pro deti, pravidelne poradani vyletu vcetne fotodokumentace deti (je uzasne si prohlizet fotky z vyletu a zpetne zjistovat, jak si to deti uzily), poradani tematicky zamerenych dni apod. 
Do statni skolky nas syn (Misa 3,5 let) nebyl prijat a tak jsme hledali co dal. Vyzkouseli jsme skolku "hlidani deti" coz nam vubec nevyhovovalo - uplaceni bonbony, sledovani TV, zadne kresleni, zpivani. Pouze hodne tety a pobyt venku. A pak jsme nastesti natrefili na Adventure school. Syn sice chodi do skolky - česko-anglicky smer, lesni trida jen 2x tydne, ale prekvapilo nas, jak je schopny pouzivat anglictinu i doma. Moc se nam libi "sesit", ktery je prehledem toho, co Misa ve skolce dela. Naucil se spoustu novych pisni, poznatku, naucil se malovat a nasel si nove kamarady. Osmelil se a zvladne jet sam se skolkou na celodenni vylet. A nejvetsi odmena pro nas je, kdyz ho jdeme vyzvednout a slysime: "Mamíííí dnes to bylo ve skolce opravdu super!"
Dekujeme moc a prejeme, aby se Vam podarilo udrzet si tak uzasne ucitelky a pracovat s tak obrovskym nasazenim a vysokou latkou.


rodina Dolejsova: český směr

------------------------------------------------------------------

 

Dobrý den,
dceři budou v následujícím měsíci teprve 3 roky. Proto jsem školku vybírala důkladně.  Přesto jsem se velmi obávala, jak to dcera zvládne.
První dny (pouze dva) jsem měla obavu, ale ta okamžitě vyprchala. Nejen, že dcera neplakala, ale neustále se mě ptala, kdy pojede do tolty?
(školky :o))).  V této školce je péče o děti dokonalá, totéž vstřícnost k rodičům. Nemluvím o nadstandartních aktivitách, které paní učitelky pro děti vykonávají. Díky této školce jezdím denně do práce, s pocitem, že moje dítě je naprosto spokojené. Komunikace se školkou je výborná a nyní neposlouchám od dcerky nic jiného, než-li " Mami, já jedu na lyzak, jo? (lyžák). Proto děkuji celému týmu Adventure School!!!!!!!!!!!!!!!


Darina Stehlíková, dcera Beáta: česko-anglický směr

------------------------------------------------------------------

Všem dětem i rodičům můžeme doporučit MŠ Adventure School v Hlubočince. Moje čtyřletá dcera se šla do školky jen podívat a zůstala tam. Ve školce je velmi spokojená a protože věřím instinktům dětí a vím, že by nebyla někde, kde se jí nelíbí, jsem spokojená i já.

Celý tým MŠ vychází maximálně vstříct potřebám dětí i rodičů, rozvíjí jejich schopnosti v rámci jejích možností a vytváří pohodovou atmosféru.

Zkrátka nejen ADVENTURE SCHOOL, ale i DREAM SCHOOL. :)

Petra Cockett, dcera Lili: český směr

------------------------------------------------------------------

Jsem velice ráda, že jsme pro Ninušku (3 roky) vybrali právě školku Adventure School. Dcera nikdy předtím nechodila pravidelně do žádného mateřského centra či klubu, byla maminčina holčička :o) Po narození syna jsem neměla tolik času se s Ninuškou zabavit, vymýšlet aktivity a věnovat se jí tak, jak bych si představovala a školka se mi zdála jako nejlepší řešení.

Počáteční obavy spojené se školkou se rychle rozplynuly. Ninuška chodí do školky velmi ráda, těší se na kamarády a na paní učitelky :o) doma mi nadšeně vypráví, jaké to bylo ve školce a povinně si všichni hrajeme na školku, kde je Nina paní učitelka :o)

Neznám školku, která by pro děti i rodiče organizovala tolik akcí. Obdivuji nasazení a energii celého týmu Adventure School! Tahle školka je prostě NEJLEPŠÍ!!!

Lucie Znojilová, dcera Nina: český směr